Vyhrajte lístky na festival Lodenica

lodenica 2014

Headlinermi 16. ročníka festivalu Lodenica, ktorý sa bude konať 28. až 30. augusta v Piešťanoch, budú Tomáš Klus, Čechomor, František Nedvěd so skupinou Tiebreak, Cigánski Diabli a Tublatanka so sláčikovým kvartetom Adventure Strings.

Do Piešťan príde aj mozambický hudobník a zabávač Afric Simone, známy vďaka hitom Ramaya alebo Hafanana. Ďalším zahraničným hosťom, ktorého meno držali organizátori doteraz v tajnosti, je anglická popová formácia The Rubettes. Tá je známa predovšetkým skladbami Sugar Baby Love, Tonight, Juke Box Jive alebo I Can Do It.

Okrem nich sa na podujatí predstavia aj Allan Mikušek so skupinou AM Band, Banjo Band Ivana Mládka, Simona Martausová, Miki Ryvola so skupinou Nezmari, Belasí, Pekaringo, Karabina, Samo Smetana, Banda s tanečnou skupinou Credance, Žobráci, Cop, Poutníci, Slniečko a Bukasový masív.

„Ešte máme pripravené nejaké prekvapenia, ktoré zverejníme v priebehu nasledujúcich dní – zatiaľ môžem prezradiť iba to, že nám na Lodenicu pribudne ešte viac zábavy,“ uviedol organizátor festivalu Dušan Drobný. Vstupenky sú v predpredaji v sieti Predpredaj.sk v cene 19 eur.

Viac informácií nájdete na stránke www.lodenica.sk.

Traja z čitateľov Pravda.sk si však vstupenky kupovať nemusia – po dva kusy môžu vyhrať, ak do nedele 17. augusta vrátane správne odpovedia na súťažnú otázku a budú mať šťastie v žrebovaní. Lístky pošleme výhercom poštou.

Výhercovia

Dana Duchoslavová, Mokrý Háj, Marek Bittner, Pezinok, Nataša Gálová, Dlhá

OUR MEDIA SR a. s., Trnavská cesta 39/A, 831 04 Bratislava, IČO: 51267055, spracováva Vami vyššie poskytnuté osobné údaje za účelom usporiadania a vyhodnotenia súťaže, na základe § 13 odst. 1 písm. a) zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Vaše osobné údaje budú vymazané najneskôr po vyhodnotení hlasovania a vyhlásení výhercov súťaže, pokiaľ neexistujú iné zákonné lehoty na uchovávanie údajov. Usporiadateľ môže poskytnúť osobné údaje spoluorganizátorom alebo sponzorom súťaže/hry. Prenos zverejnených osobných údajov výhercov je v rámci internetového pokrytia možný do všetkých krajín.

Máte právo Vami daný súhlas odvolať a Vaše údaje budú bezodkladne vymazané. Ďalšia účasť na hlasovaní a v súťaži v tomto prípade nie je možná. Odvolať súhlas môžete e-mailom na adresu zodpovednej osoby Peter Šonkol, alebo listom adresovaným usporiadateľovi. Máte právo požadovať prístup, opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania a namietať spracúvanie osobných údajov, ako aj právo na prenosnosť osobných údajov a právo podať návrh na začatie konania podľa § 100 Zákona č. 18/2018 Z. z.

Účastník hry berie na vedomie a súhlasí so zverejnením svojho mena ako výhercu v denníku Pravda a na webovej stránke www.pravda.sk V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené.

Podmienkou účasti v súťaži/hre je vyplnený a odoslaný formulár a správne zodpovedanie všetkých otázok a uvedenie kontaktu: Meno a priezvisko, mesto - obec, e-mail alebo telefón. Každý sa na súťaži môže zúčastniť len raz.