Súťaž o lístky na koncert českej kapely Buty

Skupina Buty. Foto: Boris Renner
Buty Skupina Buty.

Česká populárna skupina Buty mieri do Bratislavy! Nápadití muzikanti predvedú 16. apríla tie najväčšie hity zo svojej tvorby. Fanúšikovia si v bratislavskom Ateliéri Babylon vychutnajú žánrovo pestrý trojhodinový koncert kapely Buty. Hosťom oceňovanej českej skupiny bude výnimočný rómsky umelec Mário Bihári. Nenechajte si ujsť nestarnúce hity František, Tramtáryje, Jedno ráno či Nad stádem koní“

„Klubové koncerty hráme veľmi radi. Počas troch hodín zahráme množstvo piesní, na výber máme z viac ako sto skladieb. Každý koncert je iný, pretože repertoár sa mení a tvorí na mieste podľa nálady kapely a publika. Veľakrát je to pekné dobrodružstvo. Samozrejme, sú piesne, ktoré pre fanúšikov musíme zahrať. To by nám neodpustili. Ja osobne mám rád klubové koncerty, kde hráme čo najmenej známe hity. Kapela si viac zahrá, vznikajú pekné improvizácie a z koncertu sa stáva niečo výnimočné," povedal Richard Kroczek, bubeník a manažér skupiny Buty.

Na koncerte Buty čaká priaznivcov veľké množstvo hudobných štýlov s nápaditými a vtipnými textami. Hosťom českej pop – rockovej formácie bude jedinečný spevák, klarinetista, akordeonista a klavírista – Mário Bihári. Kapela Buty sa na neopakovateľnú atmosféru bratislavského koncertu veľmi teší.

Kapela Buty vznikla v roku 1986 zo skupín U238 a B komplex. Zakladajúcimi členmi sú Richard Kroczek a Radek Pastrňák. Skupina hrá v zostave Radek Pastrňák – gitara, spev, Richard Kroczek – bicie, Petr Vavřík – basgitara, Milan Nytra – klávesy a Milan Straka – dychové nástroje.

„Kapela Buty bude mať na budúci rok 30 rokov. A máme pocit, akoby to bolo včera. Baví nás hrať a myslíme stále na Deža Ursínyho. Veľa ľudí už dnes nevie ako je to pre nás dôležité. Na Slovensku sú fantastickí hudobníci a ako sa hovorí: Kto nehral s Dežom, neexistuje," dodal Richard Kroczek.

Nenechajte si ujsť vynikajúci koncert plný originálnej tvorby skupiny Buty 16. apríla 2015 v bratis­lavskom Ateliéri Babylon o 20.00 hodine. Vstupenky sú dostupné prostredníctvom siete Ticketportal. Alebo ich môžete vyhrať v súťaži na Pravda.sk. Stačí, ak do nedele 29. marca vrátane správne odpoviete na súťažnú otázku a tri dvojice budú môcť ísť na koncert zadarmo.

Výhercovia

Katka Škorňová, Banská Bystrica, Marek Ševčík, Nové Zámky, Ján Gajdoš, Rovinka

OUR MEDIA SR a. s., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava, IČO: 51267055, spracováva Vami vyššie poskytnuté osobné údaje za účelom usporiadania a vyhodnotenia súťaže, na základe § 13 odst. 1 písm. a) zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Vaše osobné údaje budú vymazané najneskôr po vyhodnotení hlasovania a vyhlásení výhercov súťaže, pokiaľ neexistujú iné zákonné lehoty na uchovávanie údajov. Usporiadateľ môže poskytnúť osobné údaje spoluorganizátorom alebo sponzorom súťaže/hry. Prenos zverejnených osobných údajov výhercov je v rámci internetového pokrytia možný do všetkých krajín.

Máte právo Vami daný súhlas odvolať a Vaše údaje budú bezodkladne vymazané. Ďalšia účasť na hlasovaní a v súťaži v tomto prípade nie je možná. Odvolať súhlas môžete e-mailom na adresu zodpovednej osoby Peter Šonkol, alebo listom adresovaným usporiadateľovi. Máte právo požadovať prístup, opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania a namietať spracúvanie osobných údajov, ako aj právo na prenosnosť osobných údajov a právo podať návrh na začatie konania podľa § 100 Zákona č. 18/2018 Z. z.

Účastník hry berie na vedomie a súhlasí so zverejnením svojho mena ako výhercu v denníku Pravda a na webovej stránke www.pravda.sk V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené.

Podmienkou účasti v súťaži/hre je vyplnený a odoslaný formulár a správne zodpovedanie všetkých otázok a uvedenie kontaktu: Meno a priezvisko, mesto - obec, e-mail alebo telefón. Každý sa na súťaži môže zúčastniť len raz.