Súťaž: Vyhrajte permanentky na Jánošíkove dni v Terchovej 2016

Blížiaci sa 54. ročník Medzinárodného folklórneho festivalu Jánošíkove dni v Terchovej, sa uskutoční v dňoch 4. až 7. augusta 2016.

Už celé štvrťstoročie má tento populárny a divácky vyhľadávaný festival medzinárodný charakter a za ten čas sa na ňom predstavilo niekoľko tisíc účinkujúcich z vyše 30 krajín sveta.

Čaká vás bohatý program

Jánošíkove dni 2016 budú trvať štyri dni a organizátori pripravili tradične bohatý a pestrý program. Popri dominantnom folklóre nebudú chýbať ani koncerty world music, výstavy, prezentácie ľudových remesiel, divadelné predstavenie Kubo, premietanie filmov, ohňostroj a iné sprievodné akcie.

54. ročník Jánošíkových dní vyvrcholí v nedeľu 7. augusta originálnym predstavovaním furmanov a muzík (12.30 h), a záverečným galaprogramom v amfiteátri Nad bôrami V súzvuku s domovom aj so svetom (15.00 h). Predstavia sa v ňom folklórne súbory, skupiny a sólisti z Terchovej, Horného Považia, Oravy, Kysúc, Turca a Liptova + FS Podpoľanec z Detvy ako hosť.

Na tohtoročnom Medzinárodnom folklórnom festivale Jánošíkove dni v Terchovej sa na piatich pódiách predstaví takmer 1 100 účinkujúcich zo Slovenska a zahraničia.

Vyhrajte voľné vstupy

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte 3× 2 voľné vstupy na štvordňový festival plný folklóru, hudby a skvelej zábavy.

Stačí poslať SMS správu s heslom Terchová do štvrtka 28. júla 2016 do 12:00 na číslo 6663 v tvare:

PRAVDA(medzera)ter­chova(medzera)va­še meno a priezvisko

Žrebovať budeme vo štvrtok 28. júla 2016 popoludní zo všetkých SMS, ktoré budú obsahovať dané heslo. Výhercov budeme kontaktovať telefonicky.

Cena odpovednej SMS je 0,50 € s DPH. Službu technicky zabezpečuje A SMS, s. r. o.

Vstupenky budú doručené výhercom prostredníctvom Slovenskej pošty alebo je možné si ich vyzdvihnúť vo vydavateľstve Denníka Pravda.

Výhercovia

Ľ. Majerčák z Letanoviec, M. Frnová z Turčianskych Teplíc; A. Bebčáková zo Žiliny. Výhercov sme telefonicky kontaktovali a srdečne im gratulujeme k výhre.