Muzikálový festival Jozefa Bednárika oslávil desaťročnicu

Organizátori podujatia rozdali počas dvoch dní i niekoľko ocenení. Tabuľu slávy odhalili slovenskému hercovi Ľubovi Romanovi.

22.08.2017 07:00
Jozef Bednárik Foto: ,
Jozef Bednárik na archívnej snímke.

Návštevníkov a návštevníčky dvojdňového podujatia potešili nielen muzikálové, ale aj filmové či kabaretné čísla. Bratislavské Divadlo Nová scéna ponúklo počas festivalu prierez svojej tvorby a o netradičný záver festivalu sa postaral frontman českej kapely Kabát Josef Vojtek, ktorý po prvý raz priniesol na Slovensko svoj muzikálový recitál.

Okrem toho organizátori podujatia rozdali počas festivalu i niekoľko ocenení. Cenu za dlhoročnú pomoc a podporu pri organizovaní festivalu si prevzal majiteľ AVG Group Vladimír Krajčovič. Cena Brusnianska brusnica za prínos muzikálovej tvorbe putovala zas Divadlu Aréna, pričom v rukách jeho riaditeľa Juraja Kukuru sa ocitla tiež mimoriadna cena za herecký prínos pre slovenskú kultúru. Ďalšie dve ocenenia si odniesli herečka Jarmila Hittnerová Frličková a spevák a herec Jozef Benedik a Tabuľu slávy na Terase slávy odhalili hercovi Ľubovi Romanovi.

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #Brusno #Muzikálový festival Jozefa Bednárika