V SND sa opäť hrá

, 09.06.2020 18:20
SND slovenské národné divadlo
Nová budova SND Autor:

Po týždňoch bez kontaktu s divákmi Slovenské národné divadlo opäť otvára svoje brány. Napriek tomu, že pôvodne ohlásili ukončenie sezóny, v divadle urobili všetko pre to, aby do divadelných prázdnin pripravili niekoľko zaujímavých a príťažlivých titulov pre divákov.

Vo štvrtok 18. júna a v piatok 19. júna uvedie Činohra SND bláznivú, obľúbenú komédiu Tak sa na mňa prilepila. V stredu 24. júna bude na programe bizarný životný príbeh o najhoršej speváčke na svete s titulom Je úžasná!, na ktorom sa diváci skvelo zabávajú. V piatok 26. júna to bude čierna komédia na motívy poviedok Roalda Dahla Apartmán v hoteli Bristol.

Po dlhej prestávke Činohra SND uvedie Apartmán...
Po dlhej prestávke Činohra SND uvedie Apartmán v hoteli Bristol. Autor: Collavino

Opera SND pripravila na záver divadelnej sezóny, na sobotu 27. júna, v historickej budove SND koncert pod titulom Opäť spolu! Zaznejú piesne ruských, českých a slovenských skladateľov – Čajkovského, Rachmaninova, Musorgského, Dvořáka, Smetanu, Suchoňa a Schneidera-Trnavského. Predstavia sa poprední operní sólisti Jolana Fogašová, Terézia Kružliaková, Adriana Kučerová, Michal Lehotský, Peter Mikuláš, Sergej Tolstov s klavírnym sprievodom Branka Ladiča a Jozefa Katráka.

Vstupenky budú v predaji len on-line. Diváci, ktorí namiesto vrátenia vstupného za zrušené predstavenia požiadali o voucher alebo majú k dispozícii darčekovú poukážku, majú SND kontaktovať na e-mailovej adrese: objednavky@snd.sk. Mailový kontakt slúži výlučne pre majiteľov voucheru, darčekových poukazov a pre objednávky imobilných návštevníkov.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#SND #program #koronakríza
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku