Tofest sa blíži, božský Kája nebude chýbať

22.06.2017 14:00
karel gott
Karel Gott vystúpi na piešťanskom letisku v sobotu 1. júla spolu so svojimi hosťami. Autor:

Posledný júnový a prvý júlový deň zažije piešťanské letisko jedinečný a určite najväčší tohtoročný koncert fenomenálneho Karla Gotta pod holým nebom.

Nielen waleskí rockeri Skindred, Bastille, gitarová Amy Macdonald či aktuálne asi najhranejší Rag'n'Bone Man budú hviezdami tohtoročného festivalu Topfest. Na štrnáste výročie festivalu sa môžu tešiť aj fanúšikovia najväčšej domácej hviezdy Karla Gotta. Ten vystúpi na piešťanskom letisku v sobotu 1. júla spolu so svojimi hosťami.

Ten stíha v poslednom období všetko možné – návštevu na koncerte Rammstein v Prahe, comebackový koncert v pražskej Hybernii a tiež otvorenie výstavy, ktorá mapuje jeho vlastný život. Teraz sa už „maestro“ teší na Slovensko a avizuje, že nepríde sám.

Doprevádzať ho bude jeho dvorná skupina Boom! Band a koncertní hostia. Karel Gott na pódiu privíta Ilonu Csákovú a tiež Petra Kollářa a možno dokonca zaznie aj nejaký duet. „Priveziem so sebou hostí, ktorí neskazia žiadnu srandu – tak verím, že sa dobre zabavíme s našimi priaznivcami,“ avizoval božský Kája. 41-násobný držiteľ Zlatého slávika sa so svojimi hosťami predstaví v hodinovom koncertnom programe.

Predpredaj permanentiek v sieťach Ticketportal, Predpredaj.sk a Žijemehudbou.sk za cenu 50€.

#Karel Gott #Topfest
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku