Cibula Fest 2023 bude podľa organizátorov najlepší v jeho histórii

Najväčší česko – slovenský festival Cibula Fest minulý rok dokázal, že ani pandémia koronavírusu ho nezlomila. Po náročnom období sa na festivalovú mapu Slovenska vrátil v plnej sile. Zaostávať by nemal ani blížiaci sa 14. ročník. Do festivalového programu pribudol ďalší deň, netradične nedeľa, počas ktorej ako hlavná hviezda vystúpi Pavol Habera a TEAM.

21.02.2023 15:00
Habera Foto:
Pavol Habera vystúpi na Cibula Feste so svojou skupinou TEAM.
debata

V pohraničnom pásme medzi Českou a Slovenskou republikou na letisku v Holíči vybuchne počas víkendu 21. – 23. júla „festivalová bomba“.

K už ohláseným kapelám No Name, Harlej, Traktor, Horkýže slíže a Heľenine oči pribudla raperka Sima a český spevák Tomáš Klus. V nedeľu vystúpi Habera a TEAM, pred nimi postupne Majself, Kali a Peter Pann, skupina Gladiator, spevák Peter Nagy a Indigo a ďalší.

„Každý rok sa snažíme posúvať festival ďalej a skvalitňovať jeho program. Po náročnom období, kedy sme kvôli pandemickým obmedzeniam nemohli pripraviť dva plnohodnotné ročníky, nám minulý rok potvrdil, že dopyt po festivalovej zábave je stále obrovský. Preto sme sa rozhodli, že v tom nadchádzajúcom pripravíme program, aký sme ešte nemali,“ prezradil organizátor festivalu Vladimír Chrenka.

Igor Timko No Name Čítajte viac Cibula Fest 2023 oznámil prvých headlinerov

Vstupenky na podujatie budú v predpredaji v niekoľkých vlnách s obmedzenými množstvami za zvýhodnené ceny. Aktuálne sa do predpredaja dostáva limitovaný počet vstupeniek za cenu 60 € za trojdňovú vstupenku a 29 € za jednodňovú.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Cibula fest