Fialová chystá na finále Hriešny tanec

06.12.2006 17:02, aktualizované: 07.12.2006 00:22

Pre herečku Zuzanu Fialovú sa stala súťaž Let´s Dance zdrojom veľkej popularity. Získala si ju svojím humorom, pohotovosťou, ale predovšetkým tanečnými výkonmi. Zuzana bude aj jednou z dvoch celebrít, ktoré sa v nedeľu predstavia vo veľkom finále a bude bojovať o titul Kráľovnej tanečného parketu.

Pre poslednú live-šou z bratislavského PKO si tanečný pár Fialová-Modrovský už v týchto dňoch chystá pútavé choreografie. Dvojica sa predstaví až v troch tancoch. Prvým bude tango argentino, druhým vášnivé pasodoble (za to prvé, ktoré predviedli v siedmom súťažnom kole zinkasovali od poroty štyri desiatky).

Tretí – voľný tanec – sa bude niesť v rytmoch legendárneho Hriešneho tanca. Práve na hudbu z tohto legendárneho filmového hitu konca 80-tych rokov sa Zuzana s Petrom predvedú ako slovenskí Patrick Swayze a Jennifer Grey. „Už sa na to tešíme!“ vyhlasujú partneri.

Ich súper Juraj Bača so svojou partnerkou Barborou Jančinovou tiež tasí silné zbrane. Okrem tanga argentina a rumby sa obaja predvedú vo free style tanci na hudbu z kultového filmu Quentina Tarantina Pulp Fiction.

Posledný súťažný večer, počas ktorého sa všetko rozhodne, poctia svojou prítomnosťou aj všetky doteraz vyradené celebrity. S tanečnými partnermi „zakrepčia“ 30-sekundovú ukážku zo štýlu, ktorý si sami vybrali. Hlavné slovo však bude mať finálová dvojica a priazeň poroty aj divákov, ktorí budú za jeden či druhý pár hlasovať.

FINÁLE:
Zuzana Fialová a Peter Modrovský tango argentino, pasodoble a free style na hudbu Dirty Dancing.
Juraj Bača a Barbora Jančinová tango argentino, rumba a free style na hudbu Pulp Fiction
Fero Mikloško a Kristína Kamenická cha-cha
Honza Novotný a Marcela Spišiaková jive
Jozef Golonka a Lujza Tarajová waltz
Kateřina Brožová a Matej Chren samba
Helenka Vondráčková a Milan Plačko pasodoble
Maroš Kramár a Denisa Halická cha-cha
Marianna Boučková a Erik Ňarjaš waltz
Tomáš Bezdeda a Mirka Kosorínová cha-cha
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk