Vyfúkne niektorá herečka OTA Studenkovej?

14.03.2007 07:31

O víťazoch ďalšieho ročníka ankety OTO sa diváci dozvedia už v stredu večer. Rozhodovali pritom sami a podľa nového spôsobu hlasovaniu, ktorým sa najprv vyselektovala skupina nominovaných a následne hlasovalo za víťazov, majú šance ostrieľané tváre i nováčikovia.

Už tradične nebude medzi nominovanými v hereckej kategórii chýbať Zdena Studenková a Maroš Kramár. Tomu určite k popularite pomohlo aj účinkovanie v šou Let´s Dance televízie Markíza, ktorá je medzi nominovanými zábavnými programami. Práve vďaka tomuto obľúbenému diváckemu formátu sa na predných priečkach v hlasovaní objavovala aj Zuzana Fialová. Podobný prípad nastal i s jej kolegyňou zo SND – herečkou Dianou Mórovou, ktorá účinkovala v jojkárskej šou Hviezdy na ľade. Možno práve zástupkyne mladšej generácie to konečne „natrú“ držiteľke ôsmich sošiek OTO Studenkovej, ktorú doteraz z pozície víťazky nedokázal vytlačiť nik.

Keďže najväčším televíznym hitom minulého roka boli určite markízacki Susedia, predpokladá sa, že práve oni (či už ako zábavný program alebo v kategórii herečka a zabávač) by si mohli odniesť domov pár sošiek. Horúce želiezko v ohni má však aj verejnoprávna televízia – samozrejme, v podaní štvorčlennej zábavnej zostavy z relácie S.O.S, ktorá bodovala v diváckej ankete už minulý rok.

Moderátorské ceny sa počas uplynulého ročníka ocitli prevažne v rukách markízackych blondín, teraz by mohla do hry zasiahnuť i melírovaná Jarmila Hargašová-Lajčáková alebo trebárs úplná hnedovláska z diskusnej relácie Politika.sk Silvia Kušnírová. Na poste speváka Mira Žbirku by sa podobne ako v prípade ankety Slávik mohol ocitnúť víťaz druhého ročníka speváckej súťaže Superstar – Peter Cmorik.

Obaja speváci budú počas slávnostného galavečera v SND aj spievať. Medzi účinkujúcimi, ktorí nepredvedú vlastné skladby, ale úpravy starších hitov, sa objaví i Martina Schindlerová, Dara Rolins, Karel Gott či Kuly s kapelou Desmod. Sprevádzať večerom bude režisér Jozef Bednárik.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku