Pre spropagovanie filmu ukázali úplne všetko

Nečakaný pohľad sa naskytol turistom v londýnskom Hyde Parku. Skupinka mladých žien šokovala svoje okolie, keď sa tu premávala na koňoch. Nič extra zvláštne by na tom nebolo, keby... dámy neboli nahé! Niektoré úplne, zvyšné si obliekli len nohavičky pleťovej farby.

20.05.2008 21:48
Nahé v Hyde Parku Foto: ,
Takáto propagácia filmu zaujala najmä mužské obecenstvo.
debata

Takýmto spôsobom sa snažili spropagovať vydanie britskej romantickej komédie Lady Godiva na nosičoch DVD a zároveň vyzbierať peniaze pre charitatívnu organizáciu, ktorá pomáha ľuďom chorým na rakovinu. Minuloročný film je nakrútený na motívy legendy z 13. storočia. Tá rozpráva príbeh Godivy, ktorá bola manželkou grófa Leofrika. Aby ho primäla znížiť dane obyvateľov Coventry, tak cez celé mesto precválala na koni nahá, zahalená len svojimi vlasmi. Leofrik, uchvátený jej odvahou, nato údajne zrušil dane, okrem daní na kone. Od roku 1678 v Coventry túto mýtickú jazdu oslavovujú procesiou mestom.

Herečka Libby Jewson sa tiež ukázala v plnej... Foto: Dailymail
Nahé v Hyde Parku Herečka Libby Jewson sa tiež ukázala v plnej kráse.

Jazdu Hyde Parkom zorganizovala režisérka filmu Vicky Jewson. „Lady Godiva bola vynikajúcim motívom na adaptáciu. Je to príbeh, ktorý nebol nikdy predtým stvárnený. Niečo ako neobjavený Robin Hood, príbeh víťazstva jednej ženy nad nepriazňou osudu,“ vysvetlila Jewson.

Jednou z hlavných „džokejok“ v londýnskom parku bola herečka Libby Jewson, ktorá vo filme stvárnila postavu Penny. A rozhodne sa nemala za čo hanbiť, veď príroda ju poriadne obdarila. Aj ostatné mladé dámy sa mohli svojimi prednosťami len pýšiť, a tak sa naozaj bolo na čo pozerať.

Takáto propagácia filmu zaujala najmä mužské...
Jednou z hlavných "džokejok" v londýnskom parku...
+1v Londýne sa bolo na čo pozerať...
debata chyba
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy