O čom bude komédia o Cuky a Luky?

Novinka, na ktorej sa podieľa český režisér Karel Janák, by sa mala dostať do kín na jar 2017.

14.10.2016 14:00
Petra Polnišová (vľavo) a Zuzana Šebová Foto:
Herečky Petra Polnišová (vľavo) a Zuzana Šebová - predstaviteľky Cuky a Luky.
debata

Cuky uvidia diváci a diváčky ako neuznanú vloggerku, ktorá neprestajne túži po sláve. Luky je zas na rozdiel od Cuky celebritou na výslní, ktorá má všetko, na čo si zmyslí. V živote jej však chýba láska. Aby si získala muža svojich snov, rozhodne sa z obyčajnej ženy z ľudu spraviť miss. Práve vtedy narazí na nemotornú expertku na trapasy Cuky.

Snímka s pracovným podtitulom Na život a na smrrrť vzniká v produkcii Dana Dangla, ktorý sa už od začiatku spolupodieľa na príbehoch o obľúbenej dvojici. Štyridsaťjedenročný rodák z Bratislavy nedávno prezradil, že snímka divákov a diváčky prekvapí, keďže sa bude podstatne líšiť od epizód, ktoré poznajú z televíznych obrazoviek. „Nepôjde o súbor skečov, na ktoré ste boli zvyknutí, ale o riadny celovečerný film,“ priblížil jeden zo scenáristov a režisérov zábavného programu Kredenc (2014). „Myslím si, že na Slovensku dlhodobo chýbajú komédie a cítiť, že je po nich veľký dopyt. Preto sme sa rozhodli využiť potenciál Cuky a Luky a z tohto fenoménu vytvoriť celovečerný film,“ dodal.

Na snímke o Cuky a Luky sa režisérsky podieľa Čech Karel Janák, známy aj vďaka úspešnej komédii Snowboarďáci (2004) a jej voľnému pokračovaniu Rafťáci (2006). Za kameru sa postavil Tomáš Juríček, ktorý pracoval na snímkach Milujem ťa viac (2009) či Kandidát (2013). S nakrúcaním očakávanej komédie by mali skončiť v polovici novembra, na plátna kín ju plánujú uviesť už na jar budúceho roka.

debata chyba
Viac na túto tému: #Petra Polnišová #Zuzana Šebová #Cuky a Luky
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy