Do kín prichádza komédia Palm Springs s Andym Sambergom

Napriek tomu, že filmový svet tento rok silno zasiahla pandemická kríza, do kín bolo uvedených množstvo komédií. Od štvrtka 10. septembra prichádza na slovenské plátna jedna z najlepšie hodnotených komédií, snímka Palm Springs.

08.09.2020 15:10
Palm Springs 1 Foto:
debata

Divákov zavedie na otravnú svadbu, ktorá sa pre dvojicu hostí stane naozaj nekonečnou. Uviaznu spolu v časovej slučke a sú odsúdení prežívať rovnaký deň znova a znova. Podarí sa im uniknúť? A má v časovej slučke šancu prežiť aj čosi také prchavé ako láska?

Dá sa uniknúť z časovej slučky? Zisťuje Andy Samberg (Brooklyn 99) a Cristin Milioti (Ako som spoznal vašu matku).

Nyles je týpek, ktorý sa na svadbe v známom dovolenkovom rezorte neocitne celkom dobrovoľne. Sarah je nevestina sestra a čierna ovca rodiny. Po tom, čo ju Nyles uchráni od tragického príhovoru, začne ju priťahovať svojím „mámvpažizmom“. Neočakávaná udalosť spojí ich cesty trvalejšie, než by dokázali odhadnúť – ten istý svadobný deň sa začne opakovať a oni sú jediní, ktorí si to uvedomujú. Ako sa však ukáže, časová slučka prináša šancu užiť si zábavu spôsobmi, na aké by si v bežnom živote určite netrúfli.

Cristin Miliotiová vo filme Palm Springs.
Misty (Meredith Hagnerová) a Nyles (Andy...
+2Nyles (Andy Samberg) a Sarah (Cristin Miliotiová).

K úspechu filmu režiséra Maxa Barbakowa prispelo aj sympatické herecké obsadenie. Andy Samberg, ktorý stvárňuje Nylesa, je držiteľom cien Emmy a Zlatý glóbus, mimoriadne ho preslávilo aj účinkovanie v komediálnej show Saturday Night Live. Role cynickej Sarah sa zhostila Cristin Milioti, aj slovenskému publiku známa zo seriálov Black Mirror či Fargo, alebo z kultového filmu Vlk z Wall Street.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #film #Palm Springs #Andy Samberg