Timothée Chalamet sa predstavuje ako Wonka v traileri rovnomenného filmu

Timothée Chalamet sa predstavuje ako známy milovník čokolády a my budeme môcť 14. decembra v kinách zistiť, ako sa stať majiteľom továrne, ktorá mnohým zmenila detstvo... Film Wonka sa predstavuje prvým trailerom.

13.07.2023 11:00
Wonka, Timothee Chalamet Foto:
Timothée Chalamet ako Wonka.
debata

Willyho spoznávame ako vášnivého milovníka čokolády, ktorý cestuje po svete a zdokonaľuje sa vo svojom remesle – procese jej výroby. Keď sa však vracia domov a chce svoj sen o predaji vlastnej čokolády premeniť na realitu, zisťuje, že bude musieť čeliť neprajnému Čokoládovému kartelu a ziskuchtivej pani Drhnej. Zvíťazí jeho dôvtip, talent, sila priateľstva a fantázie? Podarí sa mu otvoriť si vysnívanú predajňu?

Chalamet, ktorý patrí medzi najväčšie hviezdy súčasnosti vďaka filmom Interstellar, Duna či K zemi hľaď!, si podľa prvých záberov titulnú úlohu vyslovene užíva a stáva sa Wonkom telom i dušou. Je odhodlaný naplniť svoje túžby a využiť pritom všetko, čo sa naučil a čím bol obdarený. S čokoládou dokáže robiť skutočné divy a okrem klasickej horkej, bielej či orieškovej vám vykúzli pokojne aj Letoládu – čokoládu, po ktorej vzlietnete.

Okrem neho sa môžeme tešiť napríklad aj na Rowana Atkinsona, ktorý je u nás známy najmä ako Mr. Bean či agent Johnny English, alebo na Oliviu Colman, držiteľku Oscara, ktorá zahviezdila v snímkach ako Vražda v Orient Exprese či Favoritka. Hugh Grant, herecká legenda svetovo preslávená najmä vďaka romantickým komédiám ako Notting Hill či Láska nebeská, prekvapil, keď sa v traileri Wonku objavil ako Umpa-Lumpa – tancujúci škriatok, akých bude neskôr Wonka vo svojej továrni na čokoládu zamestnávať! A ten keď raz začne tancovať, už sa nezastaví…

Film Wonka, ktorý nakrútil režisér Paul King (Paddington, Paddington 2) prinesie do slovenských kín distribučná spoločnosť Continental film. Tešiť sa môžeme na verziu v pôvodnom znení s titulkami, ale aj na verziu v slovenskom dabingu.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #film #trailer #Timothee Chalamet #Wonka