Timbaland pracuje na piesni s vokálmi Michaela Jacksona

Americký hip-hopový producent Timbaland prostredníctvom krátkeho videa oznámil, že pracuje na piesni s názvom Chicago, ktorá by mala obsahovať vokály Michaela Jacksona.

29.08.2013 14:05
Michael Jackson Foto:
Michael Jackson
debata

Je to ako keď dvaja králi pracujú spolu, vyjadril sa na margo novej skladby Timbaland, ktorý tiež priznal, že sa so zosnulým Kráľom popu rozprával o spolupráci po telefóne. Video, v ktorom tieto informácie zverejnil, však už nie je verejnosti dostupné.

Jeden z najpopulárnejších hudobníkov všetkých čias, legendárny Michael Jackson, zomrel 25. júna 2009 v Los Angeles vo veku 50 rokov po zlyhaní srdca. Prvotnou príčinou jeho úmrtia bola akútna intoxikácia anestetikami, no významne prispel aj účinok sedatív. Počas života nahral albumy ako napríklad Thriller (1982), Bad (1987), Dangerous (1991) či Invincible (2001). Medzi jeho najväčšie hity patria piesne Billie Jean, Beat It, Thriller, Bad, Man In The Mirror, Dirty Diana, Black Or White či Earth Song.

Štyridsaťjedenročný Timbaland spolupracoval s množstvom interpretov ako napríklad Madonna, Katty Perry, Aaliyah, Missy Elliot, Jay Z či LL Cool J. Produkoval tiež album Justina Timberlaka s názvom FutureSex/Love­Sounds (2006) či nahrávku Loose (2006) od Nelly Furtado. Na konte má tiež vlastné štúdiovky Tim's Bio: Life From Da Bassment (1998), Shock Value (2007) a Shock Value II (2009).

debata chyba
Viac na túto tému: #Michael Jackson #Chicago #Timbaland
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy