IMT Smile sa odvďačia fanúšikom vianočnými koncertmi

IMT Smile patria medzi najúspešnejšie slovenské kapely. Ich fanúšikovská základňa je široká a muzikanti sa rozhodli odvďačiť sa jej za priazeň aj špeciálnymi vianočnými koncertmi. Prvý odohrajú v stredu v bratislavskej Inchebe a druhý v sobotu v košickej Steel aréne.

04.12.2013 09:00
Ivan Tásler Foto: ,
Ivan Tásler.
debata

"Sme hrdí na svojich fanúšikov. Každého jedného si veľmi vážime a tešíme sa, keď si opäť spoločne zaspievame. To oni nás poháňajú vpred,“ prezradil líder formácie Ivan Tásler. Podľa slov ich manažmentu sa totiž kapele podarilo obe vystúpenia vypredať, čo je pri domácom interpretovi a pri niekoľkotisícovej kapacite sál malý zázrak. Informáciu potvrdil aj generálny manažér Steel arény Igor Havrila, ktorý dodáva, že je to vôbec po prvýkrát, kedy sa v Steel aréne niečo také slovenskej kapele podarilo.

IMT Smile sa rozhodli poňať koncerty veľkolepo. Hudobným hosťom oboch vystúpení bude aj ich bývalá speváčka Katarína Knechtová. Tá okrem vlastných skladieb zaspieva spoločne s Ivanom Táslerom aj piesne z debutového albumu Klik-Klak, ktorý naštartoval kariéru skupiny.

"Prostredníctvom skladieb sa chceme podeliť o pozitívnu energiu a o radosť, lebo hlavne o tom je hudba IMT Smile. Naším cieľom je, aby ľudia odchádzali z koncertov s úsmevom na tvári. Aby ich to nabilo a domov sa vrátili spokojní a šťastní,“ teší sa Tásler.

Skupina vystúpi v zostave: Ivan Tásler (spev, gitara, piano), Miro Tásler (klávesy), Lukáš Kolivoška (basa), Tomáš Slávik (gitara), Dano Šoltis (bicie) a Mário Gapa Garbera (saxofón). Na vypredaných koncertoch zaznie aj aktuálny singel S.O.S. Ten je prvou ochutnávkou z pripravovaného albumu, ktorý by mal vyjsť v priebehu budúceho roka.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #IMT Smile #Incheba #Steel aréna #Katka Knechtová