Schindlerová chystá CD. Zmení producenta?

04.10.2006 00:19, aktualizované: 09:35

Jeden album a z neho štyri single a dva videoklipy - to je doterajšia bilancia speváčky Martiny Schindlerovej. K jej hudobnej tvorbe však už čoskoro pribudnú nové skladby, Martina sa chystá nahrávať druhý album.

„Momentálne som vo fáze stretnutí s vydavateľstvom Sony BMG, aby sme sa spoločne dohodli na producentovi aj celom hudobnom tíme, ktorý sa postará o môj ďalší hudobný album. Chcela by som ho vydať do januára, takže mám čo robiť,“ prezradila nám Schindlerová. Hoci na prvej platni sa objavilo aj dueto s hviezdou chorvátskej Superstar Patrickom Jurdičom, o ďalšej hudobnej kooperácii na druhú „dosku“ zatiaľ neuvažovala.

To, o čom intenzívne rozmýšľa, je meno producenta jej druhého CD. Prvý album produkoval Stano Šimor. Bude s ním Martina spolupracovať opäť? „Celé sa to ešte rieši,“ odpovedá vyhýbavo speváčka, ktorej prvotinu mnohí kritizovali práve vďaka Šimorovej hudobnej vízii. V kuloároch sa už povráva, že Martina rozhodne pri Šimorovi nezostane.

Pri riešení tejto „náročnej“ otázky si však bude musieť Schindlerová poriadne naplánovať čas. Už v stredu totiž nastupuje na externé štúdium právnickej fakulty v Bratislave a 29. novembra ju čaká veľký koncert v PKO. „Mám dva mesiace na to, aby som nacvičila zhruba 90-minútový program s kapelou. Uvažujem samozrejme aj o hosťoch. Teraz som sa napríklad stretla s Kulym, tak som oslovila aj jeho. Dúfam, že sa to vydarí,“ hovorí Martina.

A zostáva jej pri toľkej pracovnej vyťaženosti aj čas na súkromie a jej polovičku Branislava Zahradníka? „Práve on ma motivoval k prihláseniu sa na právo. Vždy som sa bála, že to je veľmi náročná škola, ale potom som si povedala, že ak to on dokáže stihnúť popri práci v televízii, vyskúšam to aj ja,“ vysvetľuje Martina. „No a ten súkromný život sa tiež dá pri tom zvládnuť,“ uzatvára Schindlerová s úsmevom.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk