Blonďatú Hasprovú kolegovia nespoznávali

26.01.2007 17:00

S plavovlasou parochňou a poriadne zákernými praktikami sa vo štvrtok predstavila na javisku Novej scény Katarína Hasprová. Stvárnila legendárnu Milady z románu Alexandra Dumasa Traja mušketieri, ktorej javisková podoba urobila radosť najmä pánom v predných radoch.

Kostýmy, ktoré ušili pre herečku, patrili k najvyzývavejším a v jednej scéne dokonca Katarína zhodila sukňu a odspievala celý part v čiernom body a korzete. Sama však priznala, že na cvičenie a chudnutie vôbec nemala čas. „Bola som zo skúšok úplne vyčerpaná a naozaj som to nestíhala. Teraz, keď už je po premiére, si však na to nájdem čas,“ prezradila Katarína.

Ešte viac než odvážnych kostýmov sa však herečka zľakla blond parochne. „Som typický čierny typ a s blond vlasmi vyzerám ako taká, no veď viete..,“ so smiechom naznačila Hasprová. „Potom sme mali skúšku parochní, pri ktorej ma aj nalíčili a zistila som, že to ide. A keď sa celá kombinácia doplnila výraznými červenými šatami, tak mi veľa ľudí hovorilo, že mi to svedčí. Dokonca ma niektorí s blond vlasmi ani nespoznávali,“ dodala na vysvetlenie herečka, ktorá vraj v reálnom živote zostane radšej čiernovláskou.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk