Tásler spieva latino - vypočujte si ho exkluzívne na Pravda.sk

28.11.2008 05:00
Ivan Tásler
Ivan Tásler s i v Mexiku zaspieval aj s delfínom. Autor:

Nijaké vianočné koledy, ale horúce latino rytmy obsahuje najnovší, špeciálny album Ivana Táslera. Sedem španielskych megahitov naspieval na samostatné CD, ktoré je súčasťou jeho nového DVD Karavan šou-Mexiko.

Líder skupiny IMT Smile na ňom spieva hity ako Cucurrucucu, Oye como va, La Cucaracha a iné. „Španielčinári budú mať s mojou výslovnosťou problém, ale je mi to v podstate jedno. Viem, že sú tam, čo sa týka výslovnosti, nejaké chyby, ale celé nahrávanie vzniklo veľmi spontánne,“ povedal Tásler s úsmevom. Ako dodal, v podstate ide o veľmi dobre známe hity a každý Slovák si ich aj tak spieva po svojom.

Cestu po Mexiku, ktorú podobne ako tri predchádzajúce absolvoval s expartnerkou Verou Wisterovou, považuje Tásler za to najlepšie, čo natočili. Či sa však ešte niekedy spolu vyberú objavovať zaujímavosti zahraničia, je zatiaľ otázne. „Život ukáže, čo sa bude diať. O ničom ďalšom sme sa zatiaľ nebavili, možno asi nie je ani najvhodnejší čas. Nemyslím si však, že je to koniec tohto projektu. Toto DVD je najmä zadosťučinením našej práce,“ dodal spevák a muzikant. Ako bonusy sú k mexickej ceste priradené aj záznamy z cesty po Austrálii, Japonsku či európskych mestách, kde sa okrem Táslera a Wisterovej objavili aj viacerí slovenskí speváci.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku