Tásler spieval po rokoch na bratislavskej silvestrovskej oslave

02.01.2009 08:00
Ivan Tásler
Hudobník Ivan Tásler na bratislavskej oslave Silvestra. Autor: ,

Spevák Ivan Tásler a jeho skupina IMT Smile odštartovali rok 2009 na bratislavskom Hlavnom námestí. Pre jednu z najpopulárnejších kapiel to bol vcelku netradičný koncert. V silvestrovskom duchu a na otvorenom priestranstve nehrali niekoľko rokov.

„Môže to byť takých 8–9 rokov, čo sme hrali na Štrbskom Plese. Pamätám si, že tam bolo asi 20 stupňov pod nulou. Teraz prišla zaujímavá ponuka a priznám sa, že už dlho som chcel hrať na Silvestra v Bratislave. Hranie v zime nie je úplne dokonalé, ale páči sa mi, čo tá atmosféra robí s ľuďmi,“ povedal líder skupiny, ktorá pár minút po polnoci vyšla na pódium s pesničkou s priam symbolickým názvom – To je len začiatok!

„Ja si nezvyknem dávať do nového roka žiadne predsavzatia. Myslím, že to nemá význam,“ povedal neskôr o svojom ,,novom" začiatku Tásler. V každom prípade ho však strávil tak, ako to má rád. S kapelou a na koncertnom pódiu. Neskôr IMT Smile dooslavovali príchod roka 2009 na vlastnom večierku. A Ivan Tásler naň spolu s basgitaristom Lukášom Kolivoškom varili kapustnicu!

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku