Exkluzívne: Opatovského 'pieseň lásky' skúša šťastie na Eurovízii

29.01.2009 09:30
Robo Opatovský
Robo Opatovský. Autor:

Mánia menom Eurovízia zlákala aj speváka Roba Opatovského. Zaradil sa medzi niekoľko desiatok interpretov, ktorí zaslali pesničku do súťaže a bojujú o postup na medzinárodné finále. Pravda.sk vám ponúka skladbu na exkluzívne vypočutie.

Skladba Prší, ktorú pre Opatovského otextoval Juraj Žák, má však aj zaujímavú históriu. „Skladbu som napísal pred viac ako dvomi rokmi pre moju priateľku Katku,“ prezrádza spevák. „Veľmi často si demo verziu pesničky púšťala v aute, až som ju nedávno, pri požiadaní o ruku, prekvapil finálnou verziou s tým, že song venujem len jej,“ dopĺňa. 

Na to, aby práve doteraz nevydanú skladbu Prší poslal na Eurovíziu prehovorila Opatovského práve priateľka a budúca manželka. „Podľa nej je v pesničke niečo magické, prehráva si ju stále dookola a doteraz sa jej skladba nezunovala,“ hovorí nadšene Opatovský.

Jeho skladba sa prebojovala do semifinále, ktoré sa rozdelí na päť kôl. „Uvidíme, čo bude ďalej,“ uzatvára spevák. Jeho pieseň Prší, o ktorej finálnu podobu sa postaral jeden z najtalentova­nejších slovenských klaviristov, Tomáš Gajlík, si exkluzívne môžete vypočuť práve na stránke Pravda.sk.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk