Ľudia, zobuďte sa! Pozrite si nový videoklip kapely Para

11.04.2017 16:00

Para zverejnila videoklip ku skladbe Žiadne slová, iba činy. Pieseň je súčasťou dvojsinglovej platne, ktorá obsahuje aj skladbu Linda.

„Je to burcujúca skladba. Nereagovali sme však na nič konkrétne, ale boli by sme radi, ak by sa ľudia trochu uvedomili. Sami sebe hovoríme, aby sme neboli negativistickí. Je to jednoduché – ľudia, zobuďte sa,“ povedal spevák Lasky v rozhovore pre portál Aktuality.sk. „Nešlo nám o obrovskú angažovanosť, ale náš životný pocit a únava zo spoločenskej reality tam je,“ dodal basgitarista Matúš Vallo.

Skladba Žiadne slová iba činy je súčasťou dvojsinglovej platne, ktorá obsahuje aj pieseň Linda. Na videoklipe pra­coval tím na čele s režisérom Viktorom Cickom. O strih sa postaral Matej Starkov. Kapela v súčasnosti pracuje na siedmom štúdiovom albume. 

Para pôsobí na hudobnej scéne od roku 1995 a na konte má albumy Veci začnú fungovať (2000), 1234 (2001), Brutálna zostava (2004), Para (2007), Povstanie (2010) a Menšina (2012). Medzi ich známe skladby patria napríklad Abstinent, Matamatomatahari, Otec, Keď ťa stretnem, Prezident, Zatancuj, Prví poslední, Brutálna zostava či Kruhy do vody. 

#Žiadne slová #Para #iba činy
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk