Na Pohode vystúpia aj Fink a Aurora

06.12.2017 05:00
Fink v Bratislave
Fink počas vystúpenia. Autor:

Festival sa bude konať od 5. do 7. júla na letisku v Trenčíne.

Na 22. ročníku multižánrového festivalu Pohoda sa predstavia aj anglický spevák a hudobník Fink a nórska speváčka Aurora. Dvojica sa tak pridala k už skôr oznámenej americkej speváčke a multiinštrumen­talistke St. Vincent. Tá počas festivalu predstaví aj skladby z jej najnovšieho albumu Masseduction, ktorý uviedla na trh 13. októbra. Pohoda sa bude konať od 5. do 7. júla na letisku v Trenčíne.

Fin Greenall, známy ako Fink, je britský spevák, skladateľ, gitarista, producent a dídžej. V roku 1997 vydal EP Fink Funk, o tri roky neskôr vyšiel jeho debutový album Fresh Produce. Od roku 2006 Fink pôsobí v triu s hudobníkmi Timom Thorntonom a Guyom Whittakerom. Spolu majú na konte štúdiovky Biscuits for Breakfast (2006), Distance and Time (2007), Sort of Revolution (2009), Perfect Darkness (2011), Hard Believer (2014) alebo Resurgam (2017). Fink so speváčkou Amy Winehouse zložil skladbu Half Time.

Dvadsaťjedenročná Aurora Aksnes vydala v máji 2015 EP nahrávku Running with the Wolves s rovnomenným singlom. Vlani v marci ponúkla debutový album All My Demons Greeting Me as a Friend. Podieľala sa aj na sountrackoch rôznych filmov, seriálov či videohier. Predstavila sa napríklad aj v The Tonight Show Starring Jimmy Fallon alebo The Late Show with Stephen Colbert.

#Pohoda 2017 #Fink
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk