Peter Cmorik chystá nový album

05.02.2018 07:00
Peter Cmorik
Spevák Peter Cmorik. Autor:

Na ten by chcel zaradiť aspoň desať skladieb, pričom každú z nich predstaví ešte pred samotným vydaním albumu na niektorom z dvoch pripravovaných EP.

"Po EP životom budú ešte ďalšie dve EP-čká, na každé zaradím tak tri alebo štyri pesničky a tieto EP-čká potom spojím do albumu,“ prezradil v rozhovore pre agentúru SITA. „Momentálne máme rozpracované štyri pesničky a nejaké ešte dopíšem. Akurát som zložil jednu, ktorá sa mi zatiaľ veľmi páči, tak uvidíme, či sa mi bude páčiť aj o pár dní. To je ďalšia vec, že človek niečo nahrá, je nadšený a keď si to pustí o týždeň, tak na to pozerá, že ‚Hm, čo ja viem, toto asi nie…‘ Minimálne desať ich však na albume chcem,“ poznamenal hudobník.

Nápadov na piesne má podľa vlastných slov stále dosť. „Je to taká nekončiaca slučka myšlienok a melódií, mnohé z nich ale neviem zhmotniť,“ podotkol.

Album by chcel stihnúť vydať do leta, avšak turné, na ktorom by nové skladby naživo predstavil fanúšikom, zatiaľ tento rok nechystá. „Turné, to je taká ošemetná záležitosť. Už teraz máme veľa všelijakých koncertov aj mimo turné, rýchlo sa nám plní kalendár, takže neviem, či je to tento rok reálne. Ale možno spravíme nejaký jeden, dva koncerty – v Košiciach a v Bratislave… Turné si vyžaduje veľa príprav. Keby som ho chcel napríklad na jeseň, už teraz musím mať spravených veľa vecí, a to je len február,“ vysvetlil.

#Peter Cmorik #album
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk