Za zrušený koncert Nicki Minaj vrátia plné vstupné

27.02.2019 07:00
Nicki Minaj
Nicki Minaj zrušila svoj bratislavský koncert. Organizátori ľuďom preplatia vstupenky v plnej výške. Autor: ,

Slovenskí fanúšikovia americkej raperky Nicki Minaj, ktorá mala v piatok 22. februára vystúpiť na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave, ale koncert napokon zrušila, si môžu zažiadať o vyplatenie náhrady za vstupenky. Organizátor podujatia XL promotion bude vstupné vracať v plnej výške.

Vstupenky sa dali oficiálne kúpiť u XL promotion alebo v spoločnosti Ticketportal. „Ak ste si vstupenku zakúpili u nás, môžete si nárokovať vyplatenie finančnej náhrady v plnej výške,“ vyjadrila sa marketingová manažérka Ticketportalu Stanislava Šebeňová. Pokyny ako si požiadať o vrátenie sumy môžu majitelia vstupeniek nájsť na webstránke www.ticketportal.sk, prípadne môžu napísať na email určený na reklamácie. „V prípade nejasností alebo akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na adrese reklamacie@ticketportal.sk,“ dodala Šebeňová.

Koncert pre veľké meškanie Minaj v piatok odkladali na neskôr a jej priaznivci tak na ňu čakali niekoľko hodín. Keď sa rapperka napokon objavila na javisku, oznámila, že koncert ruší. Rozhodnutie nevystúpiť prišlo od interpretky a jej tímu. Minaj svoje rozhodnutie odôvodnila prítomným fanúšikom tým, že Zimný štadión Ondreja Nepelu nie je technicky zabezpečený na jej obrovskú šou a že nemá dostatočnú elektrinu.

#Nicki Minaj #vrátenie peňazí #zrušený koncert
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku