Peter Nagy zahrá fanúšikom online na facebooku

Aj Peter Nagy sa v týchto neľahkých časoch rozhodol potešiť svojich fanúšikov. Keďže nemôžu prísť na koncert, prinesie svoje piesne priamo k nim do obývačiek.

24.03.2020 14:43
debata

Na žiadosť priaznivcov na sociálnej sieti pripravil Peter Nagy online vystúpenie. Nalaďte si facebookovú stránku hudobnej legendy v stredu 25. marca o 21. hodine.

Aj spevák, skladateľ, textár a producent Peter Nagy je doma. Jemu a kapele Indigo sa zrušili marcové a aprílové koncerty.

„Súčasnú situáciu vnímam ako prvé varovanie. Sami sme sa odtrhli od prírody a častokrát ňou doslova pohŕdame. Toto, čo sa deje, je odpoveď prírody na našu pýchu. V piesni „50 žiráf“ o tom spievam: „Príde deň, keď táto zem nás ďalej neunesie,“ vysvetľuje Peter Nagy.

Vďaka moderným technológiám však hudobník poteší svojich fanúšikov na sociálnej sieti. Tešiť sa môžu na online vystúpenie v stredu 25. marca od 21:00 hodine na facebookovom profile Petra Nagya. V priamom prenose si môžu diváci spolu s ním v pohodlí svojho domova zaspievať jeho veľké hity a spríjemniť si tak súčasnú situáciu.

„Páčil sa mi nápad Mekyho Žbirku a páči sa mi spraviť to zadarmo. Vtedy to má v tejto situácii zmysel. Zahrám na žiadosť fanúšikov pár piesní naživo cez facebook. Verím, že sa čoskoro stretneme na koncerte. Je to zvláštne, ale ľudia začínajú mať k sebe trochu bližšie, aj keď sme od seba izolovaní, lebo v týchto zlých časoch sme všetci na tom rovnako. Toto nechcené a nečakané spomalenie je možno dobrý návod, ako sa dožiť lepšej budúcnosti. Išli sme príliš rýchlo…“ konštatuje Peter Nagy.

Koncert bude po skončení priameho prenosu prístupný v archíve na facebookovom profile Petra Nagya https://www.facebook.com/…agyOfficial/?….

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Peter Nagy #koronavírus #online kultúra