Yeah Baby! Emma Drobná má novú pieseň

Niekdajšia víťazka SuperStar Emma Drobná momentálne prežíva šťastné a krásne obdobie, čo sa prejavilo aj na nálade novej piesne.

, 20.07.2020 19:30
debata
Yeah Baby!

Zo skladby Yeah Baby! je cítiť uvoľnenosť a pohodovú atmosféru, svieži singel má všetky predpoklady stať sa letným hitom! Ide už o druhú skladbu z pripravovaného albumu (po skladbe Demons), ktorého vydanie je avizované na september tohto roku.

Režisérom klipu je Boyo Dohnal a producentsky sa na ňom podieľala produkčná agentúra Cookie films v zastúpení Petra Hledíka. Natáčalo sa v lokalitách okolo rakúskej dedinky Kitse, v Bratislave a na Záhorí pri Lábe, Zohore a Vysokej pri Morave. „Taká dobrá nálada, akú je vidieť z videa, bola aj počas celého natáčania. Emma je nádherná žena a veľmi fotogenická na kameru, čo nám uľahčilo prácu a tým sa samotný klip a pieseň dokáže skvele predať publiku,“ povedal Boyo Dohnal k natáčaniu a dodal: „Je to môj druhý klip (po Demons), ktorý som robil s Emmou a bol som nadmieru spokojný. Nakoniec posúďte sami, myslím, že sa nám to veľmi podarilo, z klipu cítiť sviežu letnú atmosféru. A musím určite vyzdvihnúť aj výbornú prácu kameramana Lukáša Terena.“

Unikátne a luxusné auto Cadillac Eldorado z roku 1963, v ktorom sa takmer celý dej odohrával, zapožičali Laco & Alan Hesekovci, vášniví nadšenci veteránov. V záberoch sa objavuje aj známy raper a herec (TV seriál Nový život) Marko Damian.

Emma Drobná je jednou z najvýraznejších slovenských speváčok, bola opakovane vyhlásená ako najúspešnejší interpret v rádiách. Jej piesne Smile a Words sa stali najhranejšími piesňami v slovenskom éteri v rokoch 2017 a 2018. Skladba Words sa v oficiálnom rádiovom prehľade objavovala neuveriteľných 120 týždňov! Podobne dlho sa tam v posledných rokoch udržal snáď len Ed Sheeran so Shape Of You.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Emma Drobná
Flowers