Queen sa možno opäť dajú dokopy

21.09.2011 03:00
Queen + Paul Rodgers: The Cosmos
Ilustračné foto Autor:

Dvaja členovia legendárnej britskej skupiny Queen sa možno opäť dajú dokopy. Podľa bubeníka Rogera Taylora pripadá do úvahy niekoľko koncertov vrátane vystúpenia na budúcoročnej olympiáde v Londýne. Okrem neho by sa reunion týkal gitaristu Briana Maya. Za mikrofón by sa pritom mal znovu postaviť líder kapiel Free a Bad Company Paul Rodgers.

Queen s ním koncertovali v rokoch 2004 – 2009 a vydali s ním aj štúdiový album The Cosmos Rocks (2008). „Určite by som to nevylučoval. Ak budeme mať zaujímavú ponuku, možno sa do toho pustíme, napríklad aj v prípade vystúpenia na olympiáde,“ povedal 62-ročný bubeník v rozhovore pre magazín Rolling Stone. Na ďalšom comebacku by sa zrejme nepodieľal basgitarista John Deacon, ktorý pôsobenie v Queen ukončil v roku 1997.

Roger Taylor okrem toho priznal, že dáva dokopy novú tribute skupinu s názvom The Queen Extravaganza. Jej členov bude vyberať na základe nahrávok, ktoré mu ľudia pošlú od 19. septembra do 7. novembra. Viac informácií o projekte je dostupných na stránke queenextravagan­za.com.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk