Richard Müller v marci opäť vyrazí na turné

17.01.2012 07:00
Richard Müller
Richard Müller. Autor:

Slovenský spevák Richard Müller v marci odštartuje ďalšiu sériu koncertov, ktorými nadviaže na úspešné jesenné turné. Počas Potichu tour 2 a pol, ktoré potrvá od 24. marca do 24. mája, navštívi 20 miest, z ktorých väčšina sa minulý rok do programu jeho koncertov nedostala.

„Minulý rok sme odohrali 28 koncertov v Česku aj na Slovensku. Publikum bolo nadšené a mnohí fanúšikovia sa na koncerty vôbec nedostali. Tak sme sa rozhodli vyhovieť záujmu organizátorov a vyrážame na Potichu Tour 2 a pol,“ vysvetlil rozhodnutie vybrať sa znovu na turné 50-ročný spevák. Jediné dve mestá, v ktorých sa minuloročné koncerty zopakujú i tento rok, budú Bratislava a Praha.

Hosťom jarného turné bude opäť český spevák Dan Bárta. Müllera budú tiež sprevádzať rovnakí hudobníci ako minulý rok. Okrem bubeníka Juraja Kucháreka, gitaristu Petra Markuljaka, klávesáka Vila Vitéza, basgitaristu Viktora Hidvéghyho a hráča na dychové nástroje Michala Žáčka sa však predstaví i perkusionista Igor Ajdži Sabo. Na Potichu tour 2 a pol odznejú najväčšie hity Richarda Müllera aj skladby, ktoré sa v jeho programe bežne neobjavujú.

Prehľad slovenských termínov druhej časti Potichu tour 2 Richarda Müllera:

10. mája – Bratislava – Istropolis
21. mája – Piešťany – Dom umenia
22. mája – Čadca – Športová hala
23. mája – Ružomberok – Kultúrny dom Andreja Hlinku
24. mája – Humenné – MsKS

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku