Monika Bagárová vydala album Silnější. Vrátila sa po šiestich rokoch

Česká speváčka Monika Bagárová vydala po šiestich rokoch nový album Silnější. Producentom albumu je Tomi Popovič, ktorý sa postaral o jednotu a vzájomný súzvuk skladieb. Nové skladby nahrávali v štúdiu v Brne a fanúšikovia sa doteraz zoznámili so skladbami Vysněná a Karma. Tesne pred Vianocami ich ešte čaká vydanie ďalšieho singla Něco víc, ktorý nahrala spoločne s Benom Cristovaom. TASR o tom informovala PR manažérka Andrea Čurná.

15.12.2022 11:00
debata
Foto: Super Media
monika bagarova

Nahrávanie albumu sa uskutočňovalo priebežne počas tohto roka v Brne. Na skladbách sa okrem Popoviča a Bagárovej podieľali aj ďalší umelci a hudobníci – Cristovao, Kali, P.A.T., Monikina rodina – otec, sestra a švagor, a ďalší umelci.

„Album je iný už len tým, že je celý v češtine. Mám tam skvelých hudobných hostí a z toho sa veľmi teším. Väčšinu skladieb napísal Tomi Popovič a album odzrkadľuje viac tém zo života. Vďaka tomuto albumu Silnější som spoznala skvelých, talentovaných ľudí,“ uviedla speváčka pre médiá.

Album ponúka 13 piesní, sú nimi Užívej, co máš feat. Kali, Nezávislá, Plán, Karma feat. Tomi Popovič, Nečekám feat. P.A.T., Už nikdy, Ulala, Něco víc feat. Ben Cristovao, Není to láska, Typ feat. Nina, Dejmi feat. Natalii & Michael, Lásko má a Vysněná.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Monika Bagárová