Skupina Kryštof nahrala pieseň Život je krásný k pokračovaniu filmového Gumpa

V marci budúceho roka vstúpi do kín celovečerný film režiséra F. A. Brabca Gump - Jsme dvojka. Príbeh pre všetkých, ktorí dokážu čítať zo psích očí, ale aj pre tých, ktorí to zatiaľ nevedia alebo neveria, že je to možné, napísal Filip Rožek. Ústrednú pieseň k nemu nahrala kapela Kryštof. Optimistický a veselý singel Život je krásný sa dočkal aj videoklipu, ktorý je plný záberov z pripravovanej filmovej snímky. TASR o tom informoval PR manažér Tomáš Karpel.

23.10.2023 17:00
richard krejčo Foto:
Richard Krajčo zo skupiny Kryštof a jeho psí kolega vo filme Gump - Jsme dvojka.
debata

„Pieseň k filmu Gump – Jsme dvojka je optimistickou správou o tom, že život je krásny,“ hovorí k novému singlu kapely Kryštof frontman Richard Krajčo, ktorý si rovnako ako v prvej časti zahral vo filme jednu z hlavných postáv. Po jeho boku sa v pokračovaní úspešnej snímky objaví aj Bolek Polívka, Vica Kerekes alebo Štěpán Kozub.

„Cez najrôznejšie peripetie, pády z výšok na zem, odcudzenie či zvody hriechov naďalej je život a priateľstvo najväčší dar, ktorý treba si užiť naplno. A tiež je to naša jediná šanca. Iná neexistuje,“ dodáva Krajčo k skladbe, na ktorej spolupracoval s Janom Poradom, Lukášom Chromkom a Nikolajom Arichtevom.

perinbaba a dva svety Čítajte viac Najočakávanejší slovenský film posledných rokov mieri do kín. Pozrite si trailer filmu Perinbaba a dva svety

Nový český film Gump – Jsme dvojka bude mať v kinách premiéru 28. marca 2024. Nedočkaví fanúšikovia dobrodružného psieho príbehu sa môžu zatiaľ pozerať na videoklip, v ktorom dostanú možnosť uvidieť aj niekoľko záberov z pripravovanej snímky s Richardom Krajčom a filmovým psom Gumpom v hlavnej úlohe.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Bolek Polívka #Richard Krajčo #Kryštof