Zajko, ktorý chce zaspať. Kniha, ktorá pomáha rodičom uspať ich deti

26.11.2015 07:00

Toto je výnimočná kniha. Presvedčili sa o tom už státisíce ľudí po celom svete...teda presnejšie, vyše milióna ľudí. Zajko, ktorý chce zaspať sa stal bestsellerom v mnohých krajinách, predalo sa vyše milióna kusov a teraz vychádza v slovenčine, aby pomohol rodičom uspať ich deti. Naozaj to funguje? pýtate sa.

Carl-Johan Forssén Ehrlin - Zajko, ktorý chce...
Carl-Johan Forssén Ehrlin - Zajko, ktorý chce zaspať Autor: Ikar

Zajko, ktorý chce zaspať je útla knižočka, ale obsahovo veľká.

Nájdete v nej skoro celý autogénny tréning…

Ako sám autor uvádza, obsah knihy vychádza z overených psychologických relaxačných techník zameraných na uvoľnenie celého tela.

Knihu si vyskúšali aj moderátorka Barbora Rakovská, či Robo Papp, ktorí majú malé deti…ako to dopadlo?

Čo hovoria na knihu?

Pozrite si VIDEO:

Zajko, ktorý chce zaspať je jedinečná rozprávková uspávanka na dobrú noc. Je výnimočná tým, že využíva overené psychologické techniky s cieľom pomôcť dieťaťu uvoľniť sa, rýchlejšie zaspať a pokojne oddychovať. Obsahuje sugescie, ktoré pôsobia na nevedomie dieťaťa a privolávajú spánok. Knihu možno využiť pri uspávaní počas dňa aj večer.

Zajko Butoš je veľmi unavený, no nie a nie zaspať. Preto sa s mamou zajačicou vyberú požiadať o pomoc strýka Zívajka. Cestou stretávajú dobrého slimáčika Spáčika a múdru sovu Ťažkoviečku. Od oboch dostane Buntoš dobré rady, ako čo najrýchlejšie zaspať. Hoci je už riadne ospalý, putuje ďalej. Napokon ho strýko Zívajko potrie zázračnou spánkovou vodičkou. Buntoš sa ledva stihne vrátiť domov, hneď tvrdo zaspí a spokojne odfukuje až do rána.

Rozprávka Zajko, ktorý chce zaspať najlepšie poslúži vtedy, keď je dieťa rozrušené alebo mu niečo bráni v pokojnom zaspávaní.
Mikael Odhage, psychológ

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#knižná novinka #Ikar #Zajko #ktorý chce zaspať
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku