Mary Louise Kellyová - Náboj. Minulosť každého raz dostihne!

Caroline je 40-ročná profesorka francúzskej literatúry. Jedného dňa začne mať bolesti v zápästí a pri lekárskom vyšetrení zistia neuveriteľnú vec: príčinou bolestí je náboj, ktorý má v oblasti krčných stavcov. Caroline vôbec netuší, ako sa tam ocitol. Nemá tam jazvu a nikdy ju nepostrelili.

22.04.2016 07:00
debata
Mary Louise Kellyová - Náboj

Takto sa začína psychotriler Náboj, ktorý sa vám dostane pod kožu. Ovládne vašu myseľ i fantáziu a donúti vás rozmýšľať nad mnohými nezvyčajnými vecami. Napríklad nad tým, čo sa udialo v minulosti a vy ste na to už zabudli…alebo si na to nespomínate, pretože to nebolo dôležité. No pre niekoho iného možno áno.

A teraz nadišiel čas zúčtovania.

Minulosť nás vždy dostihne…

Ale späť k príbehu. Caroline požiada rodičov o vysvetlenie, no s prekvapením zistí, že je adoptovaná a jej biologických rodičov v Atlante zastrelili, keď bola ešte dieťa. Aj ju vtedy postrelili, ale prežila.

Páchateľa nikdy nechytili.

Pozrite si TRAILER k novinke Náboj:

Šokovaná Caroline sa rozhodne pátrať po svojich koreňoch, snaží sa zistiť podrobnosti spojené s týmto prípadom. Vyhľadá novinára, ktorý kedysi o vražde jej rodičov písal. Ten jej navrhne, že s ňou urobí rozhovor, čo by mohlo vyvolať záujem verejnosti a pomôcť jej odhaliť pravdu. Zrazu sa však z temnej minulosti vynára čoraz viac postáv, ktoré o prípade niečo vedia. Caroline pátra po vrahovi ďalej na vlastnú päsť, lebo chce stoj čo stoj zistiť, čo sa vlastne stalo a prečo. Lenže aj vrah číta noviny…

Vypočujte si AUDIO úryvok z knihy Náboj:

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #knižná novinka #Ikar #náboj #Mary Louise Kellyová