Na Slovensku je jedinečný glóbus zdobený Swarovského zirkómi

28.11.2019 07:00
Glóbus COLUMBUS a limitovaná edícia Veľkého...
Glóbus COLUMBUS a limitovaná edícia Veľkého atlasu sveta. Autor:

Máte radi originálne veci, ktoré nemá každý a nie sú tak často vidieť? Táto luxusná sada sa bude vynímať v každom priestore a bude vzbudzovať zaslúžený obdiv.

Glóbus COLUMBUS a limitovaná edícia Veľkého atlasu sveta.

Čím sú také unikátne?

Glóbus Columbus je ručne vyrobený a vsadených je doň 220 Swarovského zirkónov. Plus k tomu Veľký atlas sveta v kombinovanej väzbe s kožou a unikátnou farebnou oriezkou, ktorú vytvorili v legendárnej nemeckej kníhtlačiatni.

Glóbus Swarovski a Veľký atlas sveta vyšli v limitovanom počte 470 kusov.

Swarovského zirkóny

Pozývame vás do sveta šperkárskeho umenia najvyššej kvality a dokonalej ručnej práce najstaršieho výrobcu glóbusov na svete. Toto jedinečné spojenie sveta COLUMBUS so Swarovského zirkónmi vás nadchne a nebudete sa vedieť vynadívať.

Ako možno viete, Swarovského zirkóny sa vyznačujú najvyššou kvalitou a brilantnosťou, čo je garantované dodržiavaním najprísnejších štandardov výroby a výnimočnou precíznosťou spracovania. Swarovského zirkóny s jemným ligotom označujú na glóbuse metropoly našej Zeme, vďaka čomu pôsobí glóbus fascinujúcim, elegantným a kultivovaným dojmom.

Každý zirkón Swarovski má mikroskopickú, laserom vygravírovanú značku „SWAROVSKI ZIRCONIA“, ktorá sa nedá vidieť voľným okom. Táto pečať kvality, takisto ako exkluzívna nálepka „Made with SWAROVSKI ZIRCONIA“, sú zárukou, že ide o zirkóny najvyššej kvality a precízneho spracovania, aké kedy vybrúsili v dielňach Swarovski.

Glóbus Columbus

Swarovského zirkóny sú jedna úžasná súčasť, ďalšou je samotný glóbus od najstaršieho výrobcu glóbusov na svete. Mnohé prestížne ocenenia svedčia o tom, že COLUMBUS je naozaj svetovým lídrom v kvalite, luxuse a v spokojnosti zákazníkov.

Spoločnosť COLUMBUS založili v roku 1909 v Berlíne a rýchlo sa stal a naďalej patrí medzi najpredávanejšie značky luxusných glóbusov v celej Európe. Každý z nich je precízne ručne vyrobený v Nemecku.

Ako sa vyrába Glóbus COLUMBUS.
Ako sa vyrába Glóbus COLUMBUS. Autor: IKAR

Tento stolový svetelný glóbus možno rozsvietiť a zobrazuje geografickú mapu. Vypnutý zasa politickú mapu sveta.

Farebná harmónia, jedinečné podsvietenie, 24 pretlačí a podrobné spracovanie máp robia z tohto glóbusu výnimočný unikát.

Extravagantná sada pre náročnejších

Tento jedinečný Glóbus Columbus zdobený 220 Swarovského zirkónmi dopĺňa Veľký atlas sveta, esteticky výnimočne spracovaný atlas vo veľkom formáte s 320 stranami. Je vyrobený so špeciálnou kombinovanou väzbou z pravej kože, má unikátnu farebnú oriezku vytvorenú v kníhviazačskej dielni Richard Mayer v Esslingene, Nemecko.

Jedinečná sada iba na www.LuxusnaKniznica.sk

Extravagantná sada zahŕňa:

  • ručne vyrobený stolový Glóbus COLUMBUS DUO™ zdobený 220 Swarovského zirkónmi (priemer glóbusu je 40 cm)
  • limitované vydanie knihy Veľký atlas sveta, v kombinovanej väzbe s kožou, ručným číslovaním (1 – 470) a unikátnou farebnou oriezkou vytvorenou v kníhviazačskej dielni Richard Mayer v Esslingene (320 strán, 27 × 36 cm)
  • exkluzívne darčekové puzdro na glóbus
  • rukavice
  • dekrét o vlastníctve

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#knižná novinka #Ikar
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku