Na svete je prvá exkluzívna publikácia o najúspešnejšej slovenskej skupine ELÁN

Toto je príbeh najúspešnejšej česko-slovenskej legendy.

25.10.2023 06:00
Elán, exkluzívna publikácia Foto:
Elán, exkluzívna publikácia
debata

Prvá exkluzívna publikácia o skupine ELÁN. Unikátne spracovanie obálky v koži s kovovými nitmi. Jedinečné fotografie, materiály a informácie, ktoré nikde inde nenájdete. Kniha v luxusnom komplete aj s ďalšími darčekmi.

Pozrite si, ako vyzerá exkluzívny komplet:

Knihu napísala novinárka Marcela Titzlová, ktorá bola pri nejednom z osudových okamihov skupiny. „Po prvý raz som sa stretla s Elánom na diaľku, keď ma ako novinárskeho eléva môj otec Stanislav Titzl, šéfredaktor časopisu Melodie, v roku 1980 učil korektorské značky. Náhodou si na to vybral článok o súťaži Bratislavská lýra, ktorý sa zoširoka rozpisoval o prekvapujúcom úspechu mladej nádejnej skupiny Elán. Prvý koncert Elánu, o ktorom som písala niekoľko rokov nato, si dobre pamätám, pretože pri poslednom prídavku We are the Champions mi okamžite naskočila husia koža. Nasledovala celá séria rozhovorov s Elánom.“

Elán, exkluzívna publikácia Foto: IKAR
Elán, exkluzívna publikácia Elán, exkluzívna publikácia

Nazriete do zákulisia. Vyjdete s nimi na malé javiská aj veľké pódiá. Pozriete sa do veľkolepej newyorskej Carnegie Hall, v ktorej Elán očaril fanúšikov z USA i Kanady. A zastavíte sa na monštruóznej stotisícovej Letnej, aby ste prežili úspechy a slávu Elánu na vlastnej koži.

Exkluzívny komplet ELÁN nájdete iba na www.LuxusnaKniznica.sk.

Exkluzívne spracovanie knihy:

  • Kniha tlačená 5 farbami v kombinácii s parciálnym lakom
  • Knižný blok je šitý bavlnenou niťou a spevnený koženým čiernym kapitálikom.
  • Každý výtlačok je ručne viazaný v kníhviazačskej dielni Richard Mayer v Esslingene v čiernej koži s kovovými detailmi.
  • Šedá lacetka so šírkou 10 mm ukončená čiernou kožou.
  • Každý výtlačok je ručne číslovaný kaligrafom.
Elán, exkluzívna publikácia Foto: IKAR
Elán, exkluzívna publikácia Elán, exkluzívna publikácia

Ku knihe ELÁN dostanete:

Základom kompletu ELÁN je samozrejme unikátna kniha, ktorá približuje príbeh legendárnej skupiny. K tomu však dostanete ďalšie darčeky.

Vstupenka VIP Experience
Exkluzívna vstupenka pre 1 osobu v hodnote 399 € + voucher pre druhú osobu so zľavou 50%. Samostatný vchod bez čakania. Privítanie s malým občerstvením a sektom. Miesto priamo pod pódiom. Možnosť vyjsť von a vrátiť na svoje vyhradené miesto.

Koncert sa koná 27.9.2024 na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu (Tipos aréna).

DVD Elán v O2 Aréne
60-minútový záznam veľkolepého koncertu z pražskej O2 Arény, ktorý sa uskutočnil 20.decembra 2018. Týmto koncertom ukončila skupina svoje turné ELÁN 50.

Na tomto DVD si tak môžete koncert pozrieť vôbec po prvý raz. Je to špeciálna, nepredajná edícia vytvorená exkluzívne pre túto knihu.

Boris Filan – Texty piesní
Básne špičkového textára, ktoré zhudobnila skupina Elán. Výber tých najlepších piesní, celkovo 50 textov ako Zaľúbil sa chlapec, Aj keď bez peňazí, Nie sme zlí, Kaskadér bez peňazí, Stužková, či Kráľovná bielych tenisiek.

„Pesnička je ako náboj – text je guľka, hudba pušný prach. A spevák je pištoľ,“ vraví Boris Filan.

Exkluzívny komplet ELÁN si môžete objednať iba TU!

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #knižná novinka #Ikar #Elán