Na Pohodu vlakom? Odkiaľkoľvek za jednotnú cenu 9,90 € tam a späť

Aj tento rok vypraví festival Pohoda v spolupráci s ekologickým partnerom Železničnou spoločnosťou Slovensko špeciálny festivalový rýchlik z Košíc a z Bratislavy. Kapacita každého vlaku je 398 miest na sedenie. Novinkou je jednotná cena pre spiatočné lístky zo všetkých destinácií.

, 04.06.2022 17:00
Pohoda festival vlak ZSSK   - Pavol Karell Foto:
Tento rok platí pre vlaky na Pohodu jednotná cena lístkov - 9,90 € spiatočný.
debata (2)

Za 9,90 € sa ľudia dostanú na Pohodu a domov z Košíc, Kysaku, Popradu, Liptovského Mikuláša, ako aj z Bratislavy a Trnavy. Tí, ktorí sa na festival vyberú špeciálnym vlakom zároveň ušetria čas na bránach, nakoľko ich organizátori opáskujú už počas cesty do Trenčína. Redakciu o tom informovali organizátori festivalu.

POHODA: Nick Cave & the Bad Seeds Čítajte viac Pohoda bude v plnej kráse. Špeciálnymi spojeniami pripomenie Mira Žbirku a Milana Lasicu

Majiteľov lístkov budú organizátori o prípadných zmenách v časoch notifikovať emailom. ZSSK garantuje každému cestujúcemu miesto na sedenie. Organizáciu nastupovania budú koordinovať ľudia, ktorí budú špeciálne vlaky sprevádzať (v prípade nejasností sa môžu cestujúci obrátiť priamo na nich). V čase príchodu a odchodu špeciálnych vlakov bude posilnená kyvadlová doprava medzi stanicou a letiskom. Zmenšená verzia festivalového vláčika bude premávať aj na festivale medzi jednotlivými stanovišťami na trenčianskom letisku.

alyona alyona Čítajte viac Z učiteľky v škôlke rapová hviezda. Na Pohodu sa vráti Ukrajinka Alyona Alyona

Tí návštevníci, v ktorých meste nestoja špeciálne vlaky, môžu využiť špeciálnu autobusovú dopravu, alebo si môžu aj sami zorganizovať spoločnú cestu autobusom. Výhodou je, že autobus pustia organizátori až k bráne areálu a v nedeľu po skončení rovno pred hlavný stage. Ďalšiu možnosť spoločnej dopravy ponúka festival v sekcii Webparty na webe Pohody. Stačí, ak tí ktorí hľadajú, alebo ponúkajú odvoz na festival, použijú v príspevku tag #spolunapohodu.

© Autorské práva vyhradené

2 debata chyba
Viac na túto tému: #Pohoda 2022
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy