Kristína má novú skladbu Oceán. Spieva o nekonečnej láske

Na Slovensku aj v Čechách populárna speváčka Kristína prichádza s novou piesňou Oceán. Autorkou hudby aj textu je samotná speváčka. K piesni už vzniklo aj lyric video, ktoré produkovala autorská trojica Kristína, Martin Kavulič a Marián Kavulič.

19.09.2022 13:00
Kristína Foto: ,
Speváčka Kristína v novinke Oceán spieva o láske.
debata

„Obdobie dlhšieho hudobného ‚stíšenia sa‘ bolo pre mňa veľmi dôležité, inšpiratívne a produktívne. Nechala som si čas a priestor aj na svoju vlastnú tvorbu piesní a vrátila som sa aj k písaniu textov. Bol to môj tvorivý svet a dozrel čas ho postupne zdieľať s fanúšikmi. Môj nový singel má názov Oceán a v tejto piesni, ktorú som napísala, je pre mňa oceán ako prirovnanie k veľkej nekončiacej láske, ktorú si myslím, všetci túžime prežívať,“ uviedla speváčka.

Absolventka herectva košického konzervatória Kristína (1987) je objavom hudobníka a producenta Martina Kavuliča. Na hudobnú scénu sa uviedla v roku 2008 cover verziou skladby Vráť mi tie hviezdy '08. V novembri 2008 vydala debutový album pod názvom Ešte váham.

Slovo Čítajte viac Film Slovo inšpiroval vznik nápaditého albumu duetov

S piesňou Horehronie vyhrala 27. februára 2010 národné kolo súťaže Eurosong 2010 a reprezentovala Slovensko v prvom medzinárodnom semifinále v nórskom Osle. Na svojom konte má dnes šesť vydaných albumov, z marca 2020 je šiesty album Snívanky. Jej manželom je producent Marián Kavulič, v máji 2021 sa im narodil syn Radoslav.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Kristina