Marika Gombitová sa už teší na koncert. Otvorí ho skladbou Študentská láska

Najoceňovanejšia a najpopulárnejšia slovenská speváčka a skladateľka Marika Gombitová sa usilovne pripravuje sa na svoj veľký predvianočný koncert, ktorý dostal názov podľa jej slovenského hitu storočia - Vyznanie. V nedeľu 18. decembra v NTC Aréne v Bratislave o 19. h čaká na návštevníkov koncertu prierez tvorby legendárnej speváčky a skladateľky a vystúpenia exkluzívnych hostí.

18.11.2022 11:00
marika gombitova Foto:
Marika Gombitová sa v týchto dňoch pripravuje na decembrový koncert.
debata (2)

Program otvorí skladba Študentská láska, s ktorou Marika v roku 1978 získala Zlatú Bratislavskú lýru. Po nej sa rozkrúti kolotoč známych skladieb a hitov zo všetkých Marikinych vydaných albumov, skladieb z éry Modusu a megahitov z filmu Neberte nám princeznú.

“Bolo naozaj náročné zostaviť program, pretože všetky moje skladby sú mi veľmi blízke. Pomohli mi želania fanúšikov, ktorí mi stále píšu, ktoré sú ich najobľúbenejšie,” povedala o výbere skladieb Marika Gombitová.

marika

Na koncert Vyznanie Mariky Gombitovej, ktorý bude veľkým audiovizuálnym zážitkom, si s Marikou prídu 18. decembra zaspievať hostia Janko Lehotský, David Žbirka, Richard Pachman a Kandráčovci. Takmer dvojhodinový program bude veľkou oslavou slovenskej hudby a a silným emotívnym zážitkom, ktorý určite umocní aj atmosféra zlatého nedeľného večera pred Vianocami.

meky v animovanom klipe k piesni Naihodou Čítajte viac Meky by mal 70. Zaspieva mu aj Marika Gombitová

“Veľmi sa na koncert, hostí, ale hlavne na divákov a fanúšikov teším. Som nesmierne šťastná, že si konečne budeme môcť všetci spolu zaspievať a urobiť si tak nezabudnuteľnú atmosféru a krásny a výnimočný predvianočný večer,” povedala na záver Marika.

David Žbirka, Marika Gombitová, TRIBUTE TO MIRO ŽBIRKA 70, koncert Čítajte viac VIDEO: David Žbirka a Marika Gombitová spievajú pre Mekyho

© Autorské práva vyhradené

2 debata chyba
Viac na túto tému: #Marika Gombitová #david Žbirka #Kandráčovci