Viete, čo je Kandráčomor? Dva v jednom: dva samostatné koncerty a jeden spoločný

Kapely Kandráčovci a Čechomor v roku 2022 spojili svoje sily a prvýkrát vyrazili na spoločné česko-slovenské turné. Po obrovskom úspechu sa rozhodli v spolupráci pokračovať a tohtoročné leto opäť strávia v spoločnosti svojich fanúšikov. Skôr než vyrazia do jednotlivých slovenských miest, odpália zábavu na veľkolepom krste v hlavnom meste, na ktorom pokrstia spoločný album Kandráčomor.

19.04.2023 10:00
Cechomor a Kandracovci 2 - foto Rado Vnencak Foto:
Čechomor a Kandráčovci.
debata
Kandráčovci & Čechomor - Kandráčomor (Poďme spolu)

„Fanúšikovia sa môžu tešiť na tri silné hudobné vnemy v jednom, pretože nie je to obyčajný koncert. Bude to uvedenie do života nového albumu s názvom Kandráčomor – Kandráčovci a Čechomor. Je to nový terminus technicus na hudobnej scéne. My Kandráčovci odohráme samostatný koncert, potom odohrá kapela Čechomor samostatný koncert a na záver to bude spoločný koncert. Takže budú to tri koncerty v jednom. Veľmi sa na to teším, pretože z tohto spojenia ide obrovská emócia,“ hovorí Ondrej Kandráč o veľkolepom koncerte, ktorý bude spojený s krstom spoločného CD a LP Kandráčomor.

Veronika Rabada Čítajte viac Čechomor a Veronika Rabada upiekli spolu "Vánočku"

Ten sa uskutoční už túto sobotu 22. apríla v Edison Parku v Bratislave. Okrem takmer troch hodín skvelej hudby sa priaznivci týchto kapiel môžu tešiť aj na krstných rodičov albumu s naozaj zvučnými menami.

Ondrej Kandráč Čítajte viac Ondrej Kandráč: Hudba a rodina sú pre mňa v harmónii

Albumy uvedú do života herci Nela Pocisková a Braňo Deák. „Veľmi dobre nám to zafungovalo na nakrúcaní Silvestra Všetko čo mám rád 2022/23, kde boli našimi hosťami. Bola to veľká energia, živel, preto sme ich oslovili. Sme vďační, že prijali túto úlohu a tento koncert spestria a oživia,“ teší sa primáš Kandráčovcov.

Čechomor Radosti zivota Čítajte viac Skupina Čechomor: Stále nám je do spevu, pretože sme muzikanti a baví nás to Slovenské turné Kandráčomor odštartuje 16.6. vo Východnej a počas leta odohrajú koncerty 14.7. v Nových Zámkoch, 15.7. v Detve, 20.7. v Starom Tekove a 11.8. na Šírave.
Kandráčovci a Čechomor - Branisko

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Čechomor #Kandráčovci