Vyhrajte dva lístky na reggae festival Uprising

Súťaž Uprising Festival

Po vydarenom 10. ročníku je tu festival Uprising znova. Obľúbený festival, ktorý sa každoročne koná na Zlatých Pieskoch v Bratislave sa uskutoční 24. – 25. augusta.

Predstavia sa hviezdy ako Gentleman, Inner Circle, Lee Scratch Perry & Mad Professor, Lady Leshurr, Million Stylez a Benny Page či Mighty Diamonds. Tento rok sme privítali na Slovensku už jedného zo synov talentovaného hudobníka Boba Marleyho, a to Ziggyho. Uprising festival však dopraje reggae nadšencom potešenie uvidieť ďalšieho z nadaných detí tejto legendy, Juliana Marleyho. Na svoje si prídu aj fanúšikovia drum&bassu, keďže zavítajú aj High Contrast a Dub Phizix & Strategy.

Pravda ako jeden z mediálnych partnerov festivalu si pre vás pripravila súťaž o 2× vstupenku na Uprising. Súťaž prebieha od 3. augusta do 20. augusta 2018, kedy vyžrebujeme jedného výhercu. Stačí ak odpoviete správne na našu otázku.

Nápovedu nájdete TU.

Výhercovia

I. Hudecová

OUR MEDIA SR a. s., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava, IČO: 51267055, spracováva Vami vyššie poskytnuté osobné údaje za účelom usporiadania a vyhodnotenia súťaže, na základe § 13 odst. 1 písm. a) zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Vaše osobné údaje budú vymazané najneskôr po vyhodnotení hlasovania a vyhlásení výhercov súťaže, pokiaľ neexistujú iné zákonné lehoty na uchovávanie údajov. Usporiadateľ môže poskytnúť osobné údaje spoluorganizátorom alebo sponzorom súťaže/hry. Prenos zverejnených osobných údajov výhercov je v rámci internetového pokrytia možný do všetkých krajín.

Máte právo Vami daný súhlas odvolať a Vaše údaje budú bezodkladne vymazané. Ďalšia účasť na hlasovaní a v súťaži v tomto prípade nie je možná. Odvolať súhlas môžete e-mailom na adresu zodpovednej osoby Peter Šonkol, alebo listom adresovaným usporiadateľovi. Máte právo požadovať prístup, opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania a namietať spracúvanie osobných údajov, ako aj právo na prenosnosť osobných údajov a právo podať návrh na začatie konania podľa § 100 Zákona č. 18/2018 Z. z.

Účastník hry berie na vedomie a súhlasí so zverejnením svojho mena ako výhercu v denníku Pravda a na webovej stránke www.pravda.sk V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené.

Podmienkou účasti v súťaži/hre je vyplnený a odoslaný formulár a správne zodpovedanie všetkých otázok a uvedenie kontaktu: Meno a priezvisko, mesto - obec, e-mail alebo telefón. Každý sa na súťaži môže zúčastniť len raz.