Vyhrajte dva lístky na reggae festival Uprising

Súťaž Uprising Festival

Po vydarenom 10. ročníku je tu festival Uprising znova. Obľúbený festival, ktorý sa každoročne koná na Zlatých Pieskoch v Bratislave sa uskutoční 24. – 25. augusta.

Predstavia sa hviezdy ako Gentleman, Inner Circle, Lee Scratch Perry & Mad Professor, Lady Leshurr, Million Stylez a Benny Page či Mighty Diamonds. Tento rok sme privítali na Slovensku už jedného zo synov talentovaného hudobníka Boba Marleyho, a to Ziggyho. Uprising festival však dopraje reggae nadšencom potešenie uvidieť ďalšieho z nadaných detí tejto legendy, Juliana Marleyho. Na svoje si prídu aj fanúšikovia drum&bassu, keďže zavítajú aj High Contrast a Dub Phizix & Strategy.

Pravda ako jeden z mediálnych partnerov festivalu si pre vás pripravila súťaž o 2× vstupenku na Uprising. Súťaž prebieha od 3. augusta do 20. augusta 2018, kedy vyžrebujeme jedného výhercu. Stačí ak odpoviete správne na našu otázku.

Nápovedu nájdete TU.

Výhercovia

I. Hudecová

P E R E X, a.s., Trnavská cesta 39/A, 831 04 Bratislava, IČO: 00685313, spracováva Vami vyššie poskytnuté osobné údaje za účelom usporiadania a vyhodnotenia súťaže, na základe § 13 odst. 1 písm. a) zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Vaše osobné údaje budú vymazané najneskôr po vyhodnotení hlasovania a vyhlásení výhercov súťaže, pokiaľ neexistujú iné zákonné lehoty na uchovávanie údajov. Usporiadateľ môže poskytnúť osobné údaje spoluorganizátorom alebo sponzorom súťaže/hry. Prenos zverejnených osobných údajov výhercov je v rámci internetového pokrytia možný do všetkých krajín.

Máte právo Vami daný súhlas odvolať a Vaše údaje budú bezodkladne vymazané. Ďalšia účasť na hlasovaní a v súťaži v tomto prípade nie je možná. Odvolať súhlas môžete e-mailom na adresu zodpovednej osoby Peter Šonkol, alebo listom adresovaným usporiadateľovi. Máte právo požadovať prístup, opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania a namietať spracúvanie osobných údajov, ako aj právo na prenosnosť osobných údajov a právo podať návrh na začatie konania podľa § 100 Zákona č. 18/2018 Z. z.

Účastník hry berie na vedomie a súhlasí so zverejnením svojho mena ako výhercu v denníku Pravda a na webovej stránke www.pravda.sk V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené.

Podmienkou účasti v súťaži/hre je vyplnený a odoslaný formulár a správne zodpovedanie všetkých otázok a uvedenie kontaktu: Meno a priezvisko, mesto - obec, e-mail alebo telefón. Každý sa na súťaži môže zúčastniť len raz.