Rozprávka Teddyho Vianoce vnesie do kín sviatočnú atmosféru

Vianočné sviatky sa nezadržateľné blížia, prví nedočkavci začínajú zháňať darčeky pre svojich blízkych a do slovenských kín čoskoro dorazí jeden filmový darček. Rozprávkový film Teddyho Vianoce nás prenesie medzi hračky, ktoré žijú a majú svoje vlastné sny a túžby. Na plátna sa dostane už vo štvrtok 26. októbra.

24.10.2023 16:09
TEDDYHO VIANOCE foto 4 Foto:
Príbeh začne idylicky... Snehové vločky, trblietavé svetielka a vôňa Vianoc zaplavia vianočné trhy, keď malá Mariann zrazu objaví neuveriteľné tajomstvo: plyšový medvedík na poličke stánku práve pohol hlavou!
debata

Príbeh začne idylicky… Snehové vločky, trblietavé svetielka a vôňa Vianoc zaplavia vianočné trhy, keď malá Mariann zrazu objaví neuveriteľné tajomstvo: plyšový medvedík na poličke stánku práve pohol hlavou! Mariann hneď padne do oka, takže si nič neželá viac, ako dostať na Vianoce práve toto živé plyšové zvieratko. Teddy má ale iné plány – sníva o bohatom majiteľovi, ktorý ho bude rozmaznávať. Keď však medvedíka odvedú do starej drevárne, bude potrebovať pomoc od kamarátskeho ježka Bolla, aby si uvedomil, na čom v živote skutočne záleží.

Rozprávkový film Teddyho Vianoce nás prenesie... Foto: Continental film
TEDDYHO VIANOCE foto 3 Rozprávkový film Teddyho Vianoce nás prenesie medzi hračky, ktoré žijú a majú svoje vlastné sny a túžby.
Perinbaba 4 Čítajte viac Jakubiskova rozprávka pokračuje. Perinbaba príde pred Vianocami

Zábery z filmu naznačujú, že nás čaká zábavný, dojímavý i poučný príbeh pre celú rodinu, ktorý nám v kinách naštartuje vianočnú atmosféru. Tešiť sa môžeme na skúsených dabingových hercov a herečky, ktorí v slovenskom znení prepožičali postavám svoje hlasy – sú medzi nimi napríklad Peter Sklár, Oliver Boublík, Zuzana Porubjaková, Rastislav Sokol či Danica Jurčová, alebo talentovaná detská herečka Alžbeta Karpatová.

Trailer k rozprávkovému filmu Teddyho Vianoce.
BIB 2023 ilustacna snimka Čítajte viac V Bratislave sa zišlo to najlepšie z celého sveta. Začalo sa Bienále ilustrácií. Pozrite sa, kto získal Zlaté jablká

Rozprávku Teddyho Vianoce na plátna kín už o pár dní prinesú spoločnosti FOXX MEDIA GROUP a Continental film.

krst knihy Peter Nagy, Zuzana Smatanová Čítajte viac Peter Nagy a Zuzana Smatanová majú novinku

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #filmová novinka